Privatumo politika

UAB „Norstat LT“, įsikūrusi adresu: Mėnulio g. 7, LT-04326, Vilnius, Lietuva, yra atsakinga už Jūsų asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą. Mes, žinoma, imamės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių Jūsų asmens duomenims apsaugoti, pavyzdžiui, ugniasienių, šifravimo ir prieigos prie mūsų patalpų bei failų kontrolės.

Interneto svetainės naudotojams

Kokius duomenis renkame jums naudojantis šia interneto svetaine ir kaip jie naudojami

Gavę jūsų sutikimą, renkame ir tvarkome toliau nurodytus jūsų asmens duomenis.

Renkame jūsų asmens duomenis, kuriuos pateikiate pildydami mūsų užklausos formą (vardą, pavardę ir el. pašto adresą), kad galėtume su jumis susisiekti.

Informacija, kurią pateikiate atsisiųsdami medžiagą iš mūsų interneto svetainės (vardas, pavardė, el. pašto adresą, įmonės pavadinimą), bus naudojama jūsų prašomai informacijai, taip pat naujienoms, kurios, mūsų manymu, gali jus dominti, el. paštu jums siųsti.

Asmens duomenys, kuriuos pateikiate užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį (vardas, pavardė ir el. pašto adresas), bus naudojami mūsų naujienlaiškiui siųsti.

Niekada nesidalysime jūsų asmens duomenimis su trečiąja šalimi prieš tai nepaprašę jūsų leidimo.

Slapukų politika

Slapukas – tai nedidelis teksto failas, saugantis informaciją Jūsų kompiuteryje. Jis naudojamas daugelyje interneto svetainių, kad suteiktų Jums kaip lankytojams galimybę naudotis įvairiomis funkcijomis, tokiomis kaip prisijungimas ir paskutinės sesijos interneto svetainėje veiklos įsiminimas. Šioje svetainėje yra slapukų, nes siekiame pagerinti Jūsų kaip naudotojo patirtį. Slapukus galite išjungti – tereikia pakeisti naršyklės nuostatas.

„Google Analytics“

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“ paslaugą, kurią teikia bendrovė „Google, Inc.“ (toliau – „Google“). „Google Analytics“ naudoja slapukus – tekstinius failus, saugomus jūsų kompiuteryje, kad būtų galima įvertinti, kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Surinkta informacija apie naudojimąsi svetaine perduodama ir saugoma bendrovės „Google“ serveriuose JAV. 

Jei šioje svetainėje suaktyvintas IP adreso nuasmeninimas, jūsų IP adresas bus sutrumpintas Europos Sąjungos valstybių narių ar Europos ekonominės erdvės susitarimo šalių teritorijoje. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus siunčiamas į „Google“ serverį JAV ir ten trumpindamas. Šioje svetainėje IP adreso nuasmeninimo funkcija yra aktyvi. 

„Google“ šią informaciją naudoja šios svetainės operatoriaus vardu siekdama įvertinti, kaip jūs naudojatės svetaine, parengti ataskaitas apie svetainės aktyvumą jos operatoriams ir suteikti jiems kitas paslaugas, susijusias su svetainės aktyvumu ir interneto naudojimu. 

IP adresas, kurį perduoda jūsų naršyklė „Google Analytics“ tikslais, nėra susiejamas su jokia kita informacija, kuria disponuoja bendrovė „Google“. Jūs galite atsisakyti naudoti slapukus pažymėdami atitinkamas savo naršyklės nuostatas, tačiau jų atsisakymas gali paveikti naudojimąsi šios svetainės funkcijomis. Jūs taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ stebėsenos atsisiųsdami ir įdiegdami papildinį „Google Analytics Opt-out Browser Addon“ į savo dabartinę interneto naršyklę: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Respondentams

Tvarkomos informacijos, leidžiančios nustatyti asmens tapatybę, rūšys

„Norstat“, kreipdamasi į žmones dėl dalyvavimo tyrime, tvarko tam tikrus asmens duomenis (pvz., el. pašto adresą ar telefono numerį, vardą, pavardę, amžių ir pašto kodą). Asmens duomenys, kuriuos naudojame susisiekdami su respondentu, paprastai yra viešai prieinami viešuosiuose registruose arba klientų ar vartotojų sąrašuose, kuriuos gauname iš kliento, kurio vardu renkame tyrimo duomenis, pavyzdžiui, jei atliekame klientų ar darbuotojų pasitenkinimo tyrimus ar naudotojo potyrių tyrimą.

„Norstatpanel“ nariams taikomos atskiros sąlygos ir privatumo politika. https://www.norstatpanel.com/lt/privatumo-politika

Tvarkymo tikslas

Jūsų kontaktinius duomenis tvarkome, kad galėtume susisiekti su jumis dėl dalyvavimo mūsų atliekamuose tyrimuose ir apklausose. Informacija, kurią jūs pateikiate atsakydami į apklausos klausimus, bus sujungta su kitų respondentų atsakymais ir perduota mūsų klientams tik apibendrinta forma, skirta naudoti statistikoje.

Duomenų tvarkymo pagrindas

Kontaktiniai duomenys naudojami norint susisiekti su jumis dėl dalyvavimo tyrime. Rinkos ir nuomonių apklausos yra teisėtas interesas, nes surinkti duomenys yra svarbus pagrindas mūsų klientams priimant sprendimus. Mūsų klientai yra įvairūs valdžios organai, institucijos ir organizacijos.

Nors su jumis susisieksime remdamiesi pagrįstu interesu, dalyvavimas mūsų tyrimuose visada savanoriškas, o duomenys iš jūsų tyrimuose renkami gavus jūsų sutikimą. Turite teisę bet kada atšaukti sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis.

Dalijimasis informacija su trečiosiomis šalimis

„Norstat“ niekada nesidalys, neparduos, neperduos ir kitais būdais nekeis duomenų, kurie leidžia nustatyti jūsų tapatybę, trečiajai šaliai, prieš tai negavusi jūsų aiškaus sutikimo.

Duomenų ištrynimas

Duomenys, kuriuos tvarkome vykdydami savo tyrimus, mūsų sistemose saugomi šešis mėnesius nuo duomenų rinkimo pabaigos. Paskui visi asmenį identifikuojantys duomenys bus automatiškai ištrinti.

Informacijos saugumas

Visada saugome jūsų asmens duomenis tiek fizinėmis, tiek virtualiomis prieigos kontrolės priemonėmis ir šifruodami slaptą jūsų pateiktų duomenų dalį. „Norstat AS“ turi IT saugumo vidaus kontrolės sistemą, patvirtintą pagal ISAE3000 užtikrinimo standartą.

Taip pat laikomės „Esomar“ tarptautinio rinkos, nuomonės ir socialinių tyrimų bei duomenų analizės kodekso ir esame sertifikuoti pagal kokybės standartą ISO9001:2015.

Jūsų, kaip duomenų subjekto, teisės

Jūsų asmens duomenis tvarkome pagal galiojančius privatumo įstatymus ir BDAR. Turite teisę bet kuriuo metu sužinoti, kokius jūsų asmens duomenis saugome, reikalauti pakeisti ar ištrinti jūsų duomenis ir atsiimti leidimą tvarkyti jūsų asmens duomenis.