Privatumo politika

UAB „Norstat LT“, įsikūrusi adresu: Mėnulio g. 7, LT-04326, Vilnius, Lietuva, yra atsakinga už Jūsų asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą. Mes, žinoma, imamės atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių Jūsų asmens duomenims apsaugoti, pavyzdžiui, ugniasienių, šifravimo ir prieigos prie mūsų patalpų bei failų kontrolės.

Kokius duomenis renkame ir kaip jie naudojami

Kai gauname Jūsų sutikimą, renkame ir tvarkome šiuos asmens duomenis:

Kontaktinėje formoje pateikiamus asmens duomenis (vardą ir el. pašto adresą), kad galėtume su Jumis susisiekti.

Informaciją, kurią pateikiate atsisiųsdami medžiagą iš mūsų interneto svetainės (vardą, el. pašto adresą, įmonės pavadinimą), Jūsų prašomai informacijai, taip pat naujienoms, kurios, mūsų manymu, gali Jus dominti, el. paštu siųsti.

Asmens duomenis, kuriuos pateikiate užsiprenumeruodami mūsų naujienlaiškį (vardą ir el. pašto adresą), kad jį gautumėte.

Niekada nesidalysime Jūsų asmens duomenimis su trečiąja šalimi, jeigu negausime Jūsų leidimo.

Slapukų politika

Slapukas – tai nedidelis teksto failas, saugantis informaciją Jūsų kompiuteryje. Jis naudojamas daugelyje interneto svetainių, kad suteiktų Jums kaip lankytojams galimybę naudotis įvairiomis funkcijomis, tokiomis kaip prisijungimas ir paskutinės sesijos interneto svetainėje veiklos įsiminimas. Šioje svetainėje yra slapukų, nes siekiame pagerinti Jūsų kaip naudotojo patirtį. Slapukus galite išjungti – tereikia pakeisti naršyklės nuostatas.

„Google Analytics“

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“ paslaugą, kurią teikia bendrovė „Google, Inc.“ (toliau – „Google“). „Google Analytics“ naudoja slapukus – tekstinius failus, saugomus jūsų kompiuteryje, kad būtų galima įvertinti, kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Surinkta informacija apie naudojimąsi svetaine perduodama ir saugoma bendrovės „Google“ serveriuose JAV. 

Jei šioje svetainėje suaktyvintas IP adreso nuasmeninimas, jūsų IP adresas bus sutrumpintas Europos Sąjungos valstybių narių ar Europos ekonominės erdvės susitarimo šalių teritorijoje. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus siunčiamas į „Google“ serverį JAV ir ten trumpindamas. Šioje svetainėje IP adreso nuasmeninimo funkcija yra aktyvi. 

„Google“ šią informaciją naudoja šios svetainės operatoriaus vardu siekdama įvertinti, kaip jūs naudojatės svetaine, parengti ataskaitas apie svetainės aktyvumą jos operatoriams ir suteikti jiems kitas paslaugas, susijusias su svetainės aktyvumu ir interneto naudojimu. 

IP adresas, kurį perduoda jūsų naršyklė „Google Analytics“ tikslais, nėra susiejamas su jokia kita informacija, kuria disponuoja bendrovė „Google“. Jūs galite atsisakyti naudoti slapukus pažymėdami atitinkamas savo naršyklės nuostatas, tačiau jų atsisakymas gali paveikti naudojimąsi šios svetainės funkcijomis. Jūs taip pat galite atsisakyti „Google Analytics“ stebėsenos atsisiųsdami ir įdiegdami papildinį „Google Analytics Opt-out Browser Addon“ į savo dabartinę interneto naršyklę: tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Jūsų, kaip duomenų subjekto, teisės

Turite teisę bet kuriuo metu sužinoti, kokius Jūsų asmens duomenis saugome, reikalauti juos pakeisti ar ištrinti ir nebeleisti tvarkyti.

Duomenų apsaugos pareigūnas

„Norstat“ turi duomenų apsaugos pareigūnę Tone Belsvik, kuriai el. paštu dpo(at)norstatgroup.com galima pateikti klausimus ar pastabas.